KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ram 2095157
nr 209 5157
Ram
1800-tal, förgylld, Innermått 50 x 68
Utrop:
800 kr
Såld:
850 kr
måndag 27 januari 2003
Tilgman Keramik